Mesaj gönder
Tel:
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD

DONGGUAN YUYANG ENSTRÜMAN CO.,LTD

Çin İyi Kalite Test Cihazları Üreticisi

Ana sayfa

DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD Sertifikalar
Çin DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bütün enstrümanları aldık ve çok güzel duygularımızı hissettiğimiz anları test edeceğiz. Teşekkür ederim.

—— Mr.Brett Cirulis

Gerçekten YUYANG ile çalışmak isterim, laboratuvar çözümü ve güvenilir ürünler üzerindeki profesyonel hizmeti çok pazar kazanmamı sağlıyor!

—— Bay Allan Ken

Güzel işbirliği! Projelerinizde şirketinizin nazik desteği için teşekkür ederiz. Çok iyi bir servis.

—— Bay Jaleshwar Prasad

Makinenizi bir hafta önce kurdum. İyi çalışıyor. Her şey için teşekkürler.

—— Bayan Erdem Traina

Kalite sizin fabrika kültürünüzdür, Çabuk tepki çekirdeklerinizdir! Onu koruyun ve dünya çapında YUYANG marka test makinesine izin verin.

—— Bay Komarov Mihail

Bizim için küçük yedek parçalar yapmaya istekli nadir tedarikçiler var, YUYANG bizimle zaman geçirir, sadece üç brülör için, onları takdir ediyoruz.

—— Mr.Yavuz Yazgan

1 2 3 4 5 6 7
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD
Bitki
MONTAJ MAĞAZA
MONTAJ MAĞAZA
sheet-metal workshop
Showroom
Showroom
Showroom

Bitki

MONTAJ MAĞAZA

MONTAJ MAĞAZA

sheet-metal workshop

Showroom

Showroom

Showroom

1 2 3
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD

1 2 3
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD

 • Üretim hattı
  YUYANG INDUSTRIAL CO., SINIRLI ( DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD) 2007 yılında kurulmuş olup, yenilikçi ürünler ve eksiksiz hizmet ile tanınmış bir şirket haline geldi. Ürün kalitesini artırmak için, üretim teknolojisini ve araçlarını güncelliyoruz. Müşteriye daha iyi hizmet sunabilmek için en yeni ekipmanı tasarlamak ve patent nitelikleri uygulamak istiyoruz.

  Tüm ürünlerimiz kesinlikle denetimden geçmektedir. Yangın test ekipmanları serisi, yapı malzemesi yangın test cihazı serisi, tel ve kablo yangın test cihazı serisi, çevre test odası serisi, tekstil test ekipmanı serisi gibi geniş ve geniş ürün yelpazesine sahiptir. Yeni ürün geliştirmelerine daima önem veriyoruz.

 • OEM / ODM
  Ürünlerimiz IEC, UL, GB, ASTM, JIS, SO, TAPPI, EN, DIN, BS ve diğer iç ve dış standartlara uygundur. Test ekipmanlarımız, ulusal ve uluslararası büyük ölçüm kurumları ve laboratuvarları tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Müşterilerimiz arasında TUV, ITS, CSA, BV, SGS, vb.

  Ayrıca, müşterilerin testlerini desteklemek için mükemmel çözümler sunabilir ve test ekipmanlarını müşterilerin özel test gereksinimlerine göre tasarlayıp üretebiliriz.

  Hedefimiz bilgi ve tecrübemizi tüm distribütörlerimiz veya perakendecilerimizle paylaşmak. Yeni ürün proje geliştirme işbirliğini ve OEM / ODM siparişlerini kabul ediyoruz.

 • Ar-Ge
  profesyonel bir Ar-Ge grubu var, değnekler bu sektörde 5 yıldan fazla uzmanlaşmıştır. Zengin deneyim ve mesleki beceriler Ar-Ge'deki güçlü kabiliyetimize sahip olmamızı sağlar, bu nedenle müşterinin özel test gereksinimlerini yerine getirmek için mükemmel çözümler sunabilir ve müşterilerimize mükemmel test ekipmanı tedarik edebiliriz.

İletişim bilgileri
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD

İlgili kişi: Miss. Seline Yu

Tel: +86-13825728643

Faks: 86-769-26622869

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD
B1505, FORTUNE PLAZA, No.1, Yuanmei Yolu, Nancheng Bölgesi, Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin
Tel:86-769-26622869
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Yanıcılık Test Cihazları Tedarikçi. © 2017 - 2024 flammabilitytestingequipment.com. All Rights Reserved.