YUYANG ENDÜSTRİYEL CO., SINIRLI

Dongguan YUYANG CİHAZI CO., LTD

Çin iyi kalite test donanımları üreticisi

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED Sertifikalar
Çin YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED Sertifikalar
Bütün enstrümanları aldık ve çok güzel duygularımızı hissettiğimiz anları test edeceğiz. Teşekkür ederim.

—— Mr.Brett Cirulis

Gerçekten YUYANG ile çalışmak isterim, laboratuvar çözümü ve güvenilir ürünler üzerindeki profesyonel hizmeti çok pazar kazanmamı sağlıyor!

—— Bay Allan Ken

Güzel işbirliği! Projelerinizde şirketinizin nazik desteği için teşekkür ederiz. Çok iyi bir servis.

—— Bay Jaleshwar Prasad

Makinenizi bir hafta önce kurdum. İyi çalışıyor. Her şey için teşekkürler.

—— Bayan Erdem Traina

Kalite sizin fabrika kültürünüzdür, Çabuk tepki çekirdeklerinizdir! Onu koruyun ve dünya çapında YUYANG marka test makinesine izin verin.

—— Bay Komarov Mihail

Bizim için küçük yedek parçalar yapmaya istekli nadir tedarikçiler var, YUYANG bizimle zaman geçirir, sadece üç brülör için, onları takdir ediyoruz.

—— Mr.Yavuz Yazgan

1 2 3 4 5 6 7
YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED
Bitki
MONTAJ MAĞAZA
MONTAJ MAĞAZA
sheet-metal workshop
Showroom
Showroom
Showroom

Bitki

MONTAJ MAĞAZA

MONTAJ MAĞAZA

sheet-metal workshop

Showroom

Showroom

Showroom

1 2 3
YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED

1 2 3
YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED

 • Üretim hattı
  YUYANG INDUSTRIAL CO., SINIRLI ( DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD) 2007 yılında kurulmuş olup, yenilikçi ürünler ve eksiksiz hizmet ile tanınmış bir şirket haline geldi. Ürün kalitesini artırmak için, üretim teknolojisini ve araçlarını güncelliyoruz. Müşteriye daha iyi hizmet sunabilmek için en yeni ekipmanı tasarlamak ve patent nitelikleri uygulamak istiyoruz.

  Tüm ürünlerimiz kesinlikle denetimden geçmektedir. Yangın test ekipmanları serisi, yapı malzemesi yangın test cihazı serisi, tel ve kablo yangın test cihazı serisi, çevre test odası serisi, tekstil test ekipmanı serisi gibi geniş ve geniş ürün yelpazesine sahiptir. Yeni ürün geliştirmelerine daima önem veriyoruz.

 • OEM / ODM
  Ürünlerimiz IEC, UL, GB, ASTM, JIS, SO, TAPPI, EN, DIN, BS ve diğer iç ve dış standartlara uygundur. Test ekipmanlarımız, ulusal ve uluslararası büyük ölçüm kurumları ve laboratuvarları tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Müşterilerimiz arasında TUV, ITS, CSA, BV, SGS, vb.

  Ayrıca, müşterilerin testlerini desteklemek için mükemmel çözümler sunabilir ve test ekipmanlarını müşterilerin özel test gereksinimlerine göre tasarlayıp üretebiliriz.

  Hedefimiz bilgi ve tecrübemizi tüm distribütörlerimiz veya perakendecilerimizle paylaşmak. Yeni ürün proje geliştirme işbirliğini ve OEM / ODM siparişlerini kabul ediyoruz.

 • Ar-Ge
  profesyonel bir Ar-Ge grubu var, değnekler bu sektörde 5 yıldan fazla uzmanlaşmıştır. Zengin deneyim ve mesleki beceriler Ar-Ge'deki güçlü kabiliyetimize sahip olmamızı sağlar, bu nedenle müşterinin özel test gereksinimlerini yerine getirmek için mükemmel çözümler sunabilir ve müşterilerimize mükemmel test ekipmanı tedarik edebiliriz.

İletişim bilgileri
YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED

İlgili kişi: Mr. Jackson Sun

Tel: +86-13825722581

Faks: 86-769-26622869

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin